O mnie

Nazywam się Marta Leszko

i jestem psychoterapeutką Gestalt.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie i uzyskałam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt nadany przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy)

Jestem również pedagogiem , trenerem grupowym i coachem z wieloletnim stażem w korporacjach m.in z Orange Polska S.A. Wierzę, że człowiek kształci się przez całe życie, dlatego nieustannie doskonalę swoje umiejętności w różnych ośrodkach akredytowanych przez EAP European Association for Psychoterapy, oraz EAGT European Association for Gestalt Therapy.

Moja zawodowa wędrówka to lata doświadczeń i ciągła praktyka w pracy terapeutycznej, w tym również z osobami trwale bezrobotnymi w Centrum Integracji Społecznej w Bytomiu czy pacjentami i ich rodzinami w tyskim Hospicjum im. św. Kaliksta I.

Współpracowałam z warszawską Fundacją NAGLE SAMI, a efektem tej współpracy była prowadzona przeze mnie śląska grupa wsparcia dla osób w żałobie. Zaangażowanie i bogata suma doświadczeń pomagają mi lepiej zrozumieć świat moich klientów, dzięki czemu jestem w stanie udzielić niezbędnego wsparcia i doradzić w kwestii lepszego zrozumienia samych siebie czy otaczającej nas rzeczywistości.

Prywatnie: żona, matka i właścicielka labradorki Sary i rybki Matyldy, zawodowo – zaangażowany terapeuta i coach z wieloletnim doświadczeniem w korporacjach.

POSIADAM DOŚWIADCZENIE W PRACY TERAPEUTYCZNEJ

Z osobami cierpiącymi z powodu takich trudności jak:
depresja,
lęk,
nerwica,
zaburzenia psychosomatyczne,
zaburzenia odżywiania,
niskie poczucie własnej wartości,
samotność,
trudności w relacjach partnerskich,
utrata sensu życia,
ból psychiczny,
choroba psychiczna,
choroba bliskiej osoby,
zdiagnozowane zaburzenie osobowości,
żałoba.
uzależnienie lub współuzależnienie,
rozstanie z bliską osobą,
certyfikat

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów w ITG. To właśnie dzięki konsultacji z innymi specjalistami – superwizorami moi klienci zyskują gwarancję najwyższych standardów pomocy i odpowiedzialnego modelu naszej współpracy.

Ukończyłam również roczną Szkołę Profesjonalnego Coachingu i Akademię Terapii Ekspresywnych. Od wielu lat jako trener biznesu i coach pomagam zmaksymalizować swoją samodyscyplinę oraz określić cele rozwoju. Ucząc innych chcę to robić możliwie jak najefektywniej, dlatego zostałam także trenerem technik pamięciowych – wyjątkowej metody gwarantującej nie tylko znaczną poprawę pamięci, ale i wzrost koncentracji uwagi czy rozwój wyobraźni. W swojej pracy trenera łączę elementy arteterapii, Gestalt i Zen Coachingu (szkoliłam się w rocznym programie jego twórcy – Kare Landfalda).

PROWADZĘ TAKŻE PSYCHOTERAPIĘ INDYWIDUALNĄ I GRUPOWĄ OSÓB DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY, A TAKŻE WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE I TERAPIĘ DLA PAR.

Już teraz zapraszam Cię na spotkanie i rozpoczęcie zmian w swoim życiu!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress