TERAPIA GESTALT – ZWIĘKSZONY POTENCJAŁ I ŚWIADOMOŚĆ

TERAPIA GESTALT – ZWIĘKSZONY POTENCJAŁ I ŚWIADOMOŚĆ

Żyjemy w czasach, w których oczekiwania są ogromne, chciało by się nawet powiedzieć iż zbyt duże. Trzeba być spełnionym i dobrym we wszystkim. Zadowolonym z życia, mądrym i zaradnym. Z ciekawą pracą, udanym związkiem, domem z ogródkiem. Pytanie tylko, jak to wszystko osiągnąć? Czy starczy sił i samozaparcia? Pojawia się też problem co zrobić, kiedy nie udaje nam się zrealizować zamierzonych planów? Gdy relacje z bliskimi pozostawiają wiele do życzenia, a satysfakcjonująca praca zdaje się być mrzonką. Warto poświęcić chwilę i dowiedzieć się, czym jest terapia Gestalt. Metoda ta może okazać się niezwykle pomocna i przynieść niezwykle zadowalające efekty.

PSYCHOTERAPIA GESTALT TYCHY

Jest to stworzona przez Fritza Persla metoda psychoterapii. Jej głównym założeniem jest całościowe widzenie człowieka, które pozwala na dogłębną analizę ludzkiej osobowości. Tym samym metoda ta staje się skutecznym narzędziem do poznania siebie i swoich możliwości. Skupia się nie tyle na badaniu przyczyn problemów, ale przede wszystkim dąży do odnalezienia sposobów ich rozwiązania. Terapia Gestalt może odbywać się na wiele sposobów – w formie spotkań indywidualnych, zajęć grupowych czy kilkudniowych warsztatów.

DOGŁĘBNE POZNANIE SIEBIE

Terapia Gestalt nie jest jedynie środkiem do pokonania lęków, zaburzeń emocjonalnych czy depresji. To nie tylko terapia psychologiczna w potocznym tego słowa znaczeniu. To także dobry sposób na zwiększenie swojej efektywności, poznanie własnych zasobów i dobre ich wykorzystanie. Gestalt pozwoli nauczyć się tego, jak skupiać się na „tu i teraz”. To sposób na odnalezienie równowagi i własnej drogi.

 

Psychoterapia Gestalt jest terapią w której się specjalizuje i dlatego też zapraszam do kontaktu, być może będzie to odpowiednia terapia dla Państwa i Państwa problemów. Proszę pamiętać że to Państwo muszą zrobić pierwszy krok i sięgnąć po pomoc! To nic złego- każdy od czasu do czasu potrzebuje wsparcia kogoś z zewnątrz.

Mam nadzieję że zaufają mi Państwo na tyle aby poświęcić mi chwilę czasu w moim gabinecie gdzie napewno znajdziemy rozwiązania wielku trapiących Państwa problemów.

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress