Brak chęci zmiany? Pomoże ci dobry psychoterapeuta!

Brak chęci zmiany? Pomoże ci dobry psychoterapeuta!

Chciałbyś rzucić nielubianą pracę, a może zastanawiasz się nad inną, istotną zmianą w twoim życiu? Choć podejmowanie ryzyka to trudna sztuka, to można ją jednak z sukcesem opanować – wystarczy jedynie pomoc dobrego psychoterapeuty. W Centrum psychoterapii Marta Leszko w Tychach doświadczony specjalista pokaże ci, jak z sukcesem walczyć o swoje życie. Gotowy?

Pomoc psychoterapeuty

Zmiana to element, który stale towarzyszy naszemu życiu. Czasem jednak, w wyniku różnych, nie zawsze zależnych od nas sytuacji, zatracamy się w stagnacji i… zapominamy ruszyć do przodu. Chwilowy zastój nie jest oczywiście niczym złym i może przytrafić się na każdym etapie. Gorzej, jeśli poczucie „stania w miejscu” zaczyna dominować, by z czasem przemienić się w rozgoryczenie, a ta – w brak satysfakcji i nieustanną frustrację. Taki stan może dotknąć różnych aspektów życia, począwszy od pracy, poprzez związek, na zaniechaniu własnych pasji kończąc. I choć jest to niewątpliwie frustrujące, istnieje jednak sposób, aby to łatwo zmienić. Zaskoczony? Zapomnij o braku poczucia spełnienia czy problemach z podejmowaniem decyzji – wystarczy zwrócić się po pomoc do psychologa.

Rodzaje terapii

W zależności od skali wprowadzanych zmian, psychoterapeuta może zaproponować różne formy działania. Pragniesz pracować nad konkretnym zagadnieniem, które ci przeszkadza i hamuje twoje życie? W tym przypadku wystarczająca okazać się może terapia krótkoterminowa, oparta na cotygodniowych spotkaniach z terapeutą. Podczas takich wizyt specjalista pomoże nam pokonać określone trudności, a także pokaże możliwości doskonalenia wybranych przez nas obszarów. Czas trwania terapii jest elastyczny – najczęściej jednak spotkania odbywają się przez parę miesięcy. W kwestii przezwyciężenia obawy przed zmianą nieocenione będą także sesje coachingowe. To właśnie na tych wizytach nauczysz się, jak maksymalnie wykorzystać drzemiący w tobie potencjał i przekuć dotychczasowe potknięcia na pełnoprawne sukcesy. To jednak nie wszystko – terapeuta wspomoże również w zaplanowaniu nowej ścieżki kariery, która w rezultacie przełoży się na satysfakcjonującą pracę.

W każdym z nas drzemie siła, której nie sposób zbagatelizować. Cała tajemnica tkwi jedynie w jej ujawnieniu – w czym pomóc nam może sprawdzony psycholog. Mieszczący się w Tychach Gabinet Psychoterapii to miejsce, gdzie zamiary przekuwa się w czyny, a porażki w podwaliny sukcesu – i to na różnych płaszczyznach. Nie zwlekaj i już teraz podejmij decyzje, które zmienią twoje życie na lepsze!

Comments are closed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress